header("Location: http://www.bogumil-kolo.pl/"); Wizyta diakona Pawła Franciszka Ayi Ayi z Kamerunu. – Parafia Świętego Bogumiła w Kole
INFORMUJEMY gdyż z dniem 20.10.2019 roku powstała nowa strona parafialna pod adresem bogumil-kolo.pl

Wizyta diakona Pawła Franciszka Ayi Ayi z Kamerunu.

Wizyta diakona Pawła Franciszka Ayi Ayi z Kamerunu.

W Dziewiętnastą Niedzielę Zwykła tj.(11 Sierpnia) w naszej parafii gościł diakon Paweł Franciszek Ayi Ayi z Kamerunu.

Diakon Ayi Ayi Opowiadał m.in o tym jak przebiega Msza Święta w Kamerunie, oraz o tym że Msza Święta trwa cały czas gdyż po jej zakończeniu następuje kontynuacja czyli niesienie ludziom pomocy i świadczenie o Bogu. Dziękujemy za głoszone Słowo Boże oraz świadectwo jakim Ojciec jest w tych dzisiejszych niespokojnych czasach.Ojciec Ayi Ayi po kazdej Mszy Świętej zbierał ofiary na kościół w Kamerunie oraz na prace jakie są tam prowadzone.