Odpust Parafialny oraz Sakrament Bierzmowania 2019r.

Odpust Parafialny oraz Sakrament Bierzmowania 2019r.

Jak co roku 10 Czerwca nasza parafia jak również Miasto Koło obchodzi Święto Patrona Świętego Bogumiła. Dziś o godzinie 17:00 została odprawiona Suma Odpustowa której przewodniczył Bp.Stanisław Gębicki. Na Mszy Świętej były obecne władze naszego Miasta na czele z p.Burmistrzem Krzysztofem Witkowskim, delegacje szkolne oraz wszystkie grupy działające przy naszej parafii m.in Zespół Odnowy w Duchu Św. Góra Syjon która ubogacała liturgie swoim śpiewem. Ks Biskup udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Mszę Świętą z Ks Biskupem Koncelebrował nasz Ks.Proboszcz Piotr Pawlak wraz z wicedziekanem naszego Dekanatu Krzysztofem Pietrygą , proboszcz parafii Grzegorzew .

Zapraszamy również do Galerii Zdjęć na fotorelację z dzisiejszych uroczystości