Aktualności

Kościół naszym domem kochaj go całym sercem

Komunia Święta 2019

W ubiegłą niedzielę (12 Maja) dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej do swojego serca. Dzieci te przygotowywały katechetki p.Aneta Łączkowska oraz p. Anna Opas. Natomiast tą uroczystą Mszę Świętą Celebrował oraz słowo Boże wygłosił nasz ks.proboszcz Piotr Pawlak. Zdjęcia z komunii można obejrzeć wchodząc w zakładkę Galeria  

Triduum Paschalne 2019 (fotorelacja)

W Dniach od 18- 21 Kwietnia Obchodziliśmy w Kościele wydarzenia poprzedzające Święta Wielkiej Nocy Wielki Czwartek- Msza Wieczerzy Pańskiej Wielki Piątek- liturgia Męki Pańskiej Wielka Sobota- Msza Wigilii Paschalnej Oraz Zmartwychwstanie Pańskie poprzedzone procesją rezurekcyjną. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń

Triduum Paschalne 2019 r

  Triduum Paschalne to czas, który przypomina i uobecnia w Liturgii najważniejsze wydarzenia zbawcze. Zachęcamy do uczestnictwa w tych szczególnie ważnych wydarzeniach..  

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Od 31 Marca do 03 Kwietnia w naszej Parafii trwały 3 dniowe Rekolekcje Wielkopostne które poprowadził je dla nas Ojciec Marek Matyszek. Rekolekcje te z pewnością pozwolą nam dobrze przygotować się do przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy Ojcu za wygłoszoną naukę i czas refleksji dotyczący naszego Życia.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019 w dniach 31 marca-1, 2, 3 kwietnia 2019 r.

Rekolekcje poprowadzi Ojciec Klaretyn Marek Matyszek – Misjonarz Miłosierdzia Bożego Niedziela – 31 marca 2019 800 –   Msza święta z nauką ogólną 930 –   Msza święta z nauką dla klas VI – VII i VIII Szkoły Podstawowej,  III Gimnazjum 1100 – Msza święta z nauką dla klas 0 – V Szkoły Podstawowej z rodzicami 1230 …

Diecezjalny Dzień Chorego 2019

11 lutego 2019r we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes Odbyły się Diecezjalne Dni Chorego które miały miejsce w naszym Kościele Parafialnym. Na początku młodzież z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przygotowała program słowno-muzyczny wraz z Diakonią muzyczną Odnowy w Duchu Świętym “Góra Syjon” Uroczystość była transmitowana przez Radio Maryja oraz Telewizje Trwam.Była to pierwsza Msza Święta w …

Zaproszenie na XXVII Światowy i Diecezjalny Dzień Chorego

Już dzisiaj pragniemy zaprosić wszystkich 11 lutego na obchody XXVII Światowego i Diecezjalnego Dnia Chorego. Uroczystość będzie transmitowana przez telewizje TRWAM i Radio Maryja. Mszę Świętą koncelebrowaną będzie sprawował J.E Ks.Bp Wiesław Alojzy Mering Ordynariusz Diecezji Włocławskiej.

Montaż Krzyża

W WIELKI PIĄTEK 30 marca 2018r. w PREZBITERIUM został zamontowany krzyż. Wierni złożyli swoje intencje modlitewne do specjalnie przygotowanej skrzynki, która została umieszczona w dolnej części krzyża.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII ŚW. BOGUMIŁA W KOLE

TRIDUUM PASCHALNE przygotowuje wiernych na uroczystości związane z najważniejszym wydarzeniem chrześcijańskim –  ZMARTWYCHWSTANIEM  PANA JEZUSA. WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK I WIELKA SOBOTA  sprawowane były o godz. 19:00 w parafii.

Rekolekcje Wielkopostne 2018

W dniach 11-14 marca 2018r. w parafii odbywały sie rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne głosił nasz rodak z Koła – ksiądz Rafał Kędzierski – proboszcz parafii w Miłkowicach.